JP Blog - шаблон joomla Окна

Спеціальність АВІАЦІЙНА ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНА ТЕХНІКА (КОД 134)

Спеціалізація "Літаки і вертольоти"

Спеціальність Авіаційна та ракетно-космічна техніка (код 134) вивчається студентами бакалаврами на 1-4 курсі.

Спеціалізація "Літаки і вертольоти" вивчається студентами магістрами протягом двох років.

Кваліфікаційний рівень:

  • ·  бакалавр;
  • ·  спеціаліст;
  • ·  магістр.

Форма навчання:

  • денна;
  • денна-контракт;
  • заочна.

Головна мета викладання курсу спеціалізації "Літаки і вертольоти" - підготовка інженерів-механіків, чия кваліфікація дозволяє здійснювати проектування складних об'єктів авіаційної і космічної техніки, зокрема, транспортних літаків.
Головний акцент у викладанні здійснюється на двох напрямках: аеродинаміка та програмування CAD-систем. В процесі навчання студенти засвоюють технології програмування та використання сучасних систем автоматизованого проектування, а також систем керування базами даних. Крім того, студенти засвоюють технології виробництва літаків.

Знання, одержані під час навчання, дають можливість працювати в галузі розробки, виробництва та експлуатації авіаційної та космічної техніки. Крім того, спеціалізація "Літаки і вертольоти" передбачає, рівень комп'ютерної підготовки, достатній для роботи в якості розробників програмного забезпечення та адміністраторів баз даних.

Головна особливість факультету - постійна взаємодія з підприємствами-замовниками, в процесі якої здійснюється навчання студентів безпосередньо на зазначених підприємствах.

Факультет забезпечує підготовку фахівців кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст" та "магістр". Випускники факультету згідно з Державним класифікатором професій здатний виконувати зазначену професійну роботу і можуть обіймати наступні посади:

Крім того курс підготовки магістрів дозволяє отримати достатні навички для обіймання наступних посад:

Всі випускники спеціалізації "Літаки і вертольоти" працевлаштовуються на підприємствах м.Києва, зокрема на ДП "Антонов", Київському авіазаводі "Авіант", КБ "Луч", а також, за власним бажанням, на інших підприємствах, в тому числі, приватних.

Контакти: Адреса: 02056, м. Київ, 56, проспект Перемоги, 37. НТУУ ”КПІ”, корпус 28, кiмн. 305,307,323.
Телефон 406-83-17;
e-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,
Cайт: http://www.faks.kpi.ua 

Відбіркова комісія спеціальності «АВІАЦІЙНА ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНА ТЕХНІКА» входить до складу відбіркової комісії факультету авіаційних і космічних систем, яка розташована в корпусі № 16, кімната 157А (5 поверх).Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ФАКС: 095-435-5350.